Absolventi

iCollege absolvovalo již 155 studentů. Každého půl roku jich přibude kolem třiceti. Tvoří se z nich silná Alumni skupina — lidé, kteří o sobě vědí, scházejí se, spolupracují. Máme radost, že  můžeme zveřejnit několik medailonků úspěšných absolventů.

 • Michal Hudeček
  Michal Hudeček
  Rozečti.se, Včelka.cz, BAGOBAGO, RiteTag, News in Levels anebo IdeasWatch. To jsou všechno projekty, za kterými uvidíte Michalův rukopis. Více na http://maintop.cz.  
  • Alexander Kreze
   Alexander Kreze
   Alexander je podnikatelem v oblastech real estate, property development a private equity. Je zakladatelem a manažerem KA Group.
   • Jakub Michl
    Jakub Michl
    Kromě vedení agentury Beneš & Michl se Jakub věnuje internetové aplikaci TaskPark (www.taskpark.com) - online aplikaci na správu úkolů, která pomáhá týmům dokončovat úkoly v termínu a v rozpočtu.
    • Radim Hasalík
     Radim Hasalík
     Radim již více než 12 let pomáhá živnostníkům a firmám s podnikáním na internetu. Poskytuje služby internetového marketingu pod značkou ParMinut.cz.
     • Mário Roženský
      Mário Roženský
      Po absolvování iCollege Mário napsal knihu “Jak prodat více díky Affiliate Marketingu”, pořádá kurzy, školení a aktuálně i konference na téma affiliate marketingu. Provozuje software AffilBox pro správu provizního programu a nově SupportBox pro zjednodušení péče o zákazníky.
      • Zdeněk Cendra
       Zdeněk Cendra
       V roce 2002 začal Zdeněk budovat webhostingovou službu SuperHosting.cz. Špičkou je momentálně CDN77 a mezi další projekty Zdeňka patří např. evropský poskytovatel cloud serverů Cloudee.eu, slovenská mutace SuperHosting.cz s názvem DataCamp.sk, či služba pro monitoring serverů Bijk.com. 
       • Lukáš Janoušek
        Lukáš Janoušek
        Lukáš založil technologickou firmu iBrands. V rámci ní vznikl mj. projekt MOLO7 a z pozice spolumajitele rebranding společnosti Tarifomat. Po exitu v roce 2013 spoluvybudoval a řídil virtuálního operátora Gorila mobil, kterého za rok prodali společnosti O2. Spoluzaložil holding Epico International, kde se soustředí na vybudování největší výrobní a obchodní firmy s mobilním příslušenstvím v regionu střední a východní Evropy.
        Contact Us

        We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

        Not readable? Change text. captcha txt