Absolventi

iCollege absolvovalo již 155 studentů. Každého půl roku jich přibude kolem třiceti. Tvoří se z nich silná Alumni skupina — lidé, kteří o sobě vědí, scházejí se, spolupracují. Máme radost, že  můžeme zveřejnit několik medailonků úspěšných absolventů.

 • Zdeněk Cendra
  Zdeněk Cendra
  V roce 2002 začal Zdeněk budovat webhostingovou službu SuperHosting.cz. Špičkou je momentálně CDN77 a mezi další projekty Zdeňka patří např. evropský poskytovatel cloud serverů Cloudee.eu, slovenská mutace SuperHosting.cz s názvem DataCamp.sk, či služba pro monitoring serverů Bijk.com. 
  • Lukáš Janoušek
   Lukáš Janoušek
   Lukáš založil technologickou firmu iBrands. V rámci ní vznikl mj. projekt MOLO7 a z pozice spolumajitele rebranding společnosti Tarifomat. Po exitu v roce 2013 spoluvybudoval a řídil virtuálního operátora Gorila mobil, kterého za rok prodali společnosti O2. Spoluzaložil holding Epico International, kde se soustředí na vybudování největší výrobní a obchodní firmy s mobilním příslušenstvím v regionu střední a východní Evropy.
   • Alexander Kreze
    Alexander Kreze
    Alexander je podnikatelem v oblastech real estate, property development a private equity. Je zakladatelem a manažerem KA Group.
    • Mário Roženský
     Mário Roženský
     Po absolvování iCollege Mário napsal knihu “Jak prodat více díky Affiliate Marketingu”, pořádá kurzy, školení a aktuálně i konference na téma affiliate marketingu. Provozuje software AffilBox pro správu provizního programu a nově SupportBox pro zjednodušení péče o zákazníky.
     • Radim Hasalík
      Radim Hasalík
      Radim již více než 12 let pomáhá živnostníkům a firmám s podnikáním na internetu. Poskytuje služby internetového marketingu pod značkou ParMinut.cz.
      • Jakub Michl
       Jakub Michl
       Kromě vedení agentury Beneš & Michl se Jakub věnuje internetové aplikaci TaskPark (www.taskpark.com) - online aplikaci na správu úkolů, která pomáhá týmům dokončovat úkoly v termínu a v rozpočtu.
       • Michal Hudeček
        Michal Hudeček
        Rozečti.se, Včelka.cz, BAGOBAGO, RiteTag, News in Levels anebo IdeasWatch. To jsou všechno projekty, za kterými uvidíte Michalův rukopis. Více na http://maintop.cz.  
        Contact Us

        We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

        Not readable? Change text. captcha txt

        Start typing and press Enter to search