Advisory Board

Advisory Board

Jsme hrdí na to, že s iCollege spolupracují formou členství v poradním sboru opravdové hvězdy českého internetového byznysu. Jejich nápady a komentáře nás posouvají dopředu.

 • Jakub Havrlant
  Jakub Havrlantboard
  Jakub stál u zrodu několika úspěšných projektů, mimo jiné je zakladatelem Bezrealitky.cz. Po jejich úspěšném prodeji nadnárodní skupině Allegro Group řídil její aktivity na našem trhu až do jara 2013. Nyní se spolu se svým týmem aktivně podílí na rozvoji projektů skupiny Rockaway. Při hledání nových příležitostí se dívá na zahraniční trhy i na tradiční obory, ve kterých dokáže najít nové cesty.
 • Taťána le Moigne
  Taťána le Moigneboard, host
  Taťána řídí zastoupení společnosti Google v České republice. V informačních technologiích působí 17 let, pracovala např. pro firmy Digital Equipment nebo Abakus Distribution. Deset let strávila ve společnosti Microsoft, kde pracovala na obchodních a marketingových pozicích v Praze, Mnichově a Londýně. Je autorkou úspěšných her 4bambini pro malé děti, které sama vymýšlí, vyrábí i uvádí na trh.
 • Tomáš Čupr
  Tomáš Čuprboard
  Tomáš patří mezi nejúspěšnější mladé podnikatele. Do třiceti stačil založit dvě firmy, které v Česku prakticky vytvořily nový obor internetového trhu a staly se na něm největšími hráči: Slevomat a DámeJídlo.cz. Ale ani Rohlík.cz, zaměřený na rozvoz potravin, ještě není tou “jeho firmou”, po které touží.
 • Michal Illich
  Michal IllichZAKLADATEL, BOARD, LEKTOR
  Michal je podnikatel (http://wikidi­.com, http://devel.cz, http://zdrojak.cz), mentor a případný investor, zakladatel firmy Jyxo, která kromě vyhledávače vyvinula i Blog.cz, Galerie.cz a původní verzi Sklik.cz. Je majitelem jedné z nejznámějších českých konferencí s mezinárodním přesahem WebExpo.
 • Petra Hubačová
  Petra Hubačováboard
  Petra založila a řídila projekt na podporu startupového prostředí TechSquare. Podílí se na projektu Život nápadům zaměřeném na podporu ženského podnikání. Spolupracovala také na projektu Inovujeme, byla ambasadorkou vídeňské akce Pioneers Festival a Pioneers Unplugged pro ČR. V současné době působí ve Škoda DigiLab.
 • Ondřej Bartoš
  Ondřej Bartošzakladatel, board, host
  Úspěšný podnikatel, konzultant, venture kapitalista, soukromý investor v pořadu Den D, spoluzakladatel firmy na vývoj internetových aplikací, podnikatelského inkubátoru, firmy na mobilní a tradiční marketing, zakladatel firmy Credo Ventures.
 • Dušan Šenkypl
  Dušan Šenkyplboard, host
  Dušan Šenkypl se v roce 1998 stal ředitelem společnosti IBIS Information Systems. Od roku 2001 zastával funkci technického ředitele firmy Xacti. A v roce 2008 spoluzaložil ePojisteni.cz, kde působí v roli obchodního ředitele. Má rád tvrdá data a spokojené zákazníky.
 • Pavel Šťovíček
  Pavel Šťovíčekboard, host
  Pavel je zakladatelem a majitelem IT společnosti Logos, partnerem v dalších společnostech jako Crazy Tomato, Chenen, Geewa, Elephant Orchestra, AdFinance. Je nezávislým ivestorem.
 • Eduard Kučera
  Eduard Kučeraboard, host
  Eduard v roce 1991 založil s P. Baudišem společnost ALWIL Software, mezi jejíž nejznámější produkt patří anti-malware řešení avast!. V roce 2002 uvedl na trh volně šiřitelnou verzi programu avast!, který na začátu roku 2014 aktivně využívalo přes 200 milionů lidí na celém světě. Firma ALWIL Software se v červnu 2010 přejmenovala na AVAST Software.
 • Václav Dejčmar
  Václav Dejčmarboard
  Václav Dejčmar je druhý největší akcionář společnosti RSJ Algorithmic Trading, majitel Czechoslovak Models. Do jeho portfolia patří mimo jiné také modelingová agentura, centrum moderního umění DOX nebo byznysový akcelerátor TechSquare a je spolumajitelem několika technologických firem.
 • Ondřej Fryc
  Ondřej Frycboard, host
  Ondřej byl v roce 2000 jedním ze tří spoluzakladatelů bilezbozi.cz, předchůdce MALL.CZ a od té doby společnost řídí. Zásadním způsobem se podílel na získání kvalitních investorů (Intel Capital) pro MALL.CZ v roce 2008 a prodeji většinového podílu jihoafrické skupině Naspers v roce 2012.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt