Hosté

Hosté

Hosté na rozdíl od lektorů nepřicházejí s výukovou látkou, ale na besedu. Je na studentech, jaké otázky si na ně připraví. Vesměs jde o lidi, s nimž se jen tak běžně nepotkáte.

 • Ondřej Fryc
  Ondřej Frycboard, host
  Ondřej byl v roce 2000 jedním ze tří spoluzakladatelů bilezbozi.cz, předchůdce MALL.CZ a od té doby společnost řídí. Zásadním způsobem se podílel na získání kvalitních investorů (Intel Capital) pro MALL.CZ v roce 2008 a prodeji většinového podílu jihoafrické skupině Naspers v roce 2012.
 • Tomáš Kapalín
  Tomáš Kapalínhost
  Tomáš se po 10 letech vrátil do Seznam.cz jako obchodní ředitel.  Mezitím se věnoval hlavně svým investicím. Koupil a následně prodal ve své době třetí nejnavštěvovanější portál českého internetu, Líbímseti.cz. V posledních několika letech je také investorem služby Kupi.cz. Podíly má i v dalších projektech.
 • Pavel Zima
  Pavel Zimahost
  Pavel Zima je generálním ředitelem společnosti Seznam.cz, jedničky českého Internetu. Ve společnosti Seznam.cz působí od roku 1998. V letech 2004–2006 zastával pozici technického ředitele. V srpnu 2006 byl jmenován výkonným ředitelem a od roku 2005 je členem představenstva společnosti. Od roku 2012 sám se kromě řízení společnosti začal více věnovat produktům společnosti Seznam.cz.
 • Pavel Šťovíček
  Pavel Šťovíčekboard, host
  Pavel je zakladatelem a majitelem IT společnosti Logos, partnerem v dalších společnostech jako Crazy Tomato, Chenen, Geewa, Elephant Orchestra, AdFinance. Je nezávislým ivestorem.
 • Andrej Kiska
  Andrej Kiskahost
  Andrej je partnrem ve společnosti Credo Ventures, kde je zodpovědný za vyhledávání nadějných, zejména technologicky orientovaných start-upů a pomáhá jim s počátečním rozvojem. Studoval na obchodní škole Virginské univerzity a při studiích se zaměřoval na finance a management.  
 • Dušan Šenkypl
  Dušan Šenkyplboard, host
  Dušan Šenkypl se v roce 1998 stal ředitelem společnosti IBIS Information Systems. Od roku 2001 zastával funkci technického ředitele firmy Xacti. A v roce 2008 spoluzaložil ePojisteni.cz, kde působí v roli obchodního ředitele. Má rád tvrdá data a spokojené zákazníky.
 • Taťána le Moigne
  Taťána le Moigneboard, host
  Taťána řídí zastoupení společnosti Google v České republice. V informačních technologiích působí 17 let, pracovala např. pro firmy Digital Equipment nebo Abakus Distribution. Deset let strávila ve společnosti Microsoft, kde pracovala na obchodních a marketingových pozicích v Praze, Mnichově a Londýně. Je autorkou úspěšných her 4bambini pro malé děti, které sama vymýšlí, vyrábí i uvádí na trh.
 • John Vanhara
  John Vanharahost
  John Vanhara je Čech, narozený v Československu. Od roku 2002 podniká na americkém trhu. Firmám pod značkou IncParadise.com pomáhá se vstupem na trh v USA. V březnu roku 2008 spustil službu Shipito.cz, která českým zákazníkům umožňuje nakupovat zásilky v amerických internetových obchodech s jinak omezeným zasíláním zbožím do České republiky. Píše vlastní blog Podnikanivusa.com.
 • Jan Barta
  Jan Bartazakladatel, host
  Investor, podnikatel a ikona českého internetového businessu. Vlastní jedno z největších doménových portfolií na světě. Působí jako partner ve společnosti ePojištění.cz a je zapojen do řady start-upů.
  • Ondřej Bartoš
   Ondřej Bartošzakladatel, board, host
   Úspěšný podnikatel, konzultant, venture kapitalista, soukromý investor v pořadu Den D, spoluzakladatel firmy na vývoj internetových aplikací, podnikatelského inkubátoru, firmy na mobilní a tradiční marketing, zakladatel firmy Credo Ventures.
  • Vít Horký
   Vít Horkýhost
   Vít Horký je zakladatelem Brand Embassy, nástroje usnadňujícího firmám identifikovat a reagovat na nespokojené zákazníky kdekoli na internetu. V 17 letech místo za holkama běhal za klienty v reklamní agentuře Inspiro Solutions, kterou založil a sedm let vedl. Lidé o něm říkají, že je cílevědomý a měl by víc spát. Vystudoval britskou Teesside University, ve volném čase publikuje články o inovativním marketingu a rád hraje plážový volejbal.
  • Ondřej Krátký
   Ondřej Krátkýhost
   Ondřej sbíral marketingové zkušenosti v oblasti FMCG, vyhrál zlato v největší kreativní soutěži pro mladé na festivalu Cannes Lions a následně spolu s dvěma dalšími kolegy založil startup Liftago, který se snaží řešit problém velkého množství aut v centrech měst.
  • Martin Jaroš
   Martin Jarošlektor
   Martin Jaroš vtrhl do světa české reklamy před jedenácti lety. Pro Vodafone vytvořil v roce 2006 kampaň s falešnými soby. Pak odešel do Turecka, potom do Maďarska. Před dvěma lety ho zpět do České republiky zlanařil T-Mobile. Jeho poslední kampaň s postavou balkánského trenéra skokanů na lyžích opět slavila velké úspěchy. Od února 2013 působí jako marketingový ředitel u katarského operátora Qtel.
  • Miloš Endrle
   Miloš Endrlehost
   „Svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč“. Miloš naplňuje toto rčení od roku 2005 ve společnosti Geewa.com zaměřující se na vývoj online her pro více hráčů a sociální sítě. Předtím strávil dlouhá léta vývojem finančních webů a mobilních aplikací. Jeho tým stojí za hrou Pool Live Tour, kterou hraje na Facebooku víc hráčů než má český internet uživatelů.
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt