Hosté

Hosté

Hosté na rozdíl od lektorů nepřicházejí s výukovou látkou, ale na besedu. Je na studentech, jaké otázky si na ně připraví. Vesměs jde o lidi, s nimž se jen tak běžně nepotkáte.

 • Taťána le Moigne
  Taťána le Moigneboard, host
  Taťána řídí zastoupení společnosti Google v České republice. V informačních technologiích působí 17 let, pracovala např. pro firmy Digital Equipment nebo Abakus Distribution. Deset let strávila ve společnosti Microsoft, kde pracovala na obchodních a marketingových pozicích v Praze, Mnichově a Londýně. Je autorkou úspěšných her 4bambini pro malé děti, které sama vymýšlí, vyrábí i uvádí na trh.
 • Andrej Kiska
  Andrej Kiskahost
  Andrej je partnrem ve společnosti Credo Ventures, kde je zodpovědný za vyhledávání nadějných, zejména technologicky orientovaných start-upů a pomáhá jim s počátečním rozvojem. Studoval na obchodní škole Virginské univerzity a při studiích se zaměřoval na finance a management.  
 • Pavel Zima
  Pavel Zimahost
  Pavel Zima je generálním ředitelem společnosti Seznam.cz, jedničky českého Internetu. Ve společnosti Seznam.cz působí od roku 1998. V letech 2004–2006 zastával pozici technického ředitele. V srpnu 2006 byl jmenován výkonným ředitelem a od roku 2005 je členem představenstva společnosti. Od roku 2012 sám se kromě řízení společnosti začal více věnovat produktům společnosti Seznam.cz.
 • Vít Horký
  Vít Horkýhost
  Vít Horký je zakladatelem Brand Embassy, nástroje usnadňujícího firmám identifikovat a reagovat na nespokojené zákazníky kdekoli na internetu. V 17 letech místo za holkama běhal za klienty v reklamní agentuře Inspiro Solutions, kterou založil a sedm let vedl. Lidé o něm říkají, že je cílevědomý a měl by víc spát. Vystudoval britskou Teesside University, ve volném čase publikuje články o inovativním marketingu a rád hraje plážový volejbal.
 • Dušan Šenkypl
  Dušan Šenkyplboard, host
  Dušan Šenkypl se v roce 1998 stal ředitelem společnosti IBIS Information Systems. Od roku 2001 zastával funkci technického ředitele firmy Xacti. A v roce 2008 spoluzaložil ePojisteni.cz, kde působí v roli obchodního ředitele. Má rád tvrdá data a spokojené zákazníky.
 • John Vanhara
  John Vanharahost
  John Vanhara je Čech, narozený v Československu. Od roku 2002 podniká na americkém trhu. Firmám pod značkou IncParadise.com pomáhá se vstupem na trh v USA. V březnu roku 2008 spustil službu Shipito.cz, která českým zákazníkům umožňuje nakupovat zásilky v amerických internetových obchodech s jinak omezeným zasíláním zbožím do České republiky. Píše vlastní blog Podnikanivusa.com.
 • Miloš Endrle
  Miloš Endrlehost
  „Svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč“. Miloš naplňuje toto rčení od roku 2005 ve společnosti Geewa.com zaměřující se na vývoj online her pro více hráčů a sociální sítě. Předtím strávil dlouhá léta vývojem finančních webů a mobilních aplikací. Jeho tým stojí za hrou Pool Live Tour, kterou hraje na Facebooku víc hráčů než má český internet uživatelů.
 • Tomáš Kapalín
  Tomáš Kapalínhost
  Tomáš se po 10 letech vrátil do Seznam.cz jako obchodní ředitel.  Mezitím se věnoval hlavně svým investicím. Koupil a následně prodal ve své době třetí nejnavštěvovanější portál českého internetu, Líbímseti.cz. V posledních několika letech je také investorem služby Kupi.cz. Podíly má i v dalších projektech.
 • Jan Barta
  Jan Bartazakladatel, host
  Investor, podnikatel a ikona českého internetového businessu. Vlastní jedno z největších doménových portfolií na světě. Působí jako partner ve společnosti ePojištění.cz a je zapojen do řady start-upů.
  • Martin Jaroš
   Martin Jarošlektor
   Martin Jaroš vtrhl do světa české reklamy před jedenácti lety. Pro Vodafone vytvořil v roce 2006 kampaň s falešnými soby. Pak odešel do Turecka, potom do Maďarska. Před dvěma lety ho zpět do České republiky zlanařil T-Mobile. Jeho poslední kampaň s postavou balkánského trenéra skokanů na lyžích opět slavila velké úspěchy. Od února 2013 působí jako marketingový ředitel u katarského operátora Qtel.
  • Pavel Šťovíček
   Pavel Šťovíčekboard, host
   Pavel je zakladatelem a majitelem IT společnosti Logos, partnerem v dalších společnostech jako Crazy Tomato, Chenen, Geewa, Elephant Orchestra, AdFinance. Je nezávislým ivestorem.
  • Ondřej Bartoš
   Ondřej Bartošzakladatel, board, host
   Úspěšný podnikatel, konzultant, venture kapitalista, soukromý investor v pořadu Den D, spoluzakladatel firmy na vývoj internetových aplikací, podnikatelského inkubátoru, firmy na mobilní a tradiční marketing, zakladatel firmy Credo Ventures.
  • Ondřej Fryc
   Ondřej Frycboard, host
   Ondřej byl v roce 2000 jedním ze tří spoluzakladatelů bilezbozi.cz, předchůdce MALL.CZ a od té doby společnost řídí. Zásadním způsobem se podílel na získání kvalitních investorů (Intel Capital) pro MALL.CZ v roce 2008 a prodeji většinového podílu jihoafrické skupině Naspers v roce 2012.
  • Ondřej Krátký
   Ondřej Krátkýhost
   Ondřej sbíral marketingové zkušenosti v oblasti FMCG, vyhrál zlato v největší kreativní soutěži pro mladé na festivalu Cannes Lions a následně spolu s dvěma dalšími kolegy založil startup Liftago, který se snaží řešit problém velkého množství aut v centrech měst.
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt