Od roku 2012 pomáháme nové generaci internetových podnikatelů začít nebo se rychleji posunout k vysněnému cíli. Pokaždé se snažíme předčit očekávání studentů, a tak nová iCollege 2018 nabídne opět mnohem více.

Během 11 sobot tě na podzim roku 2018 v aule Vysoké školy ekonomické v Praze provedeme vším, co by měl znát úspěšný internetový podnikatel. Špičkoví lektoři tě vybaví znalostmi od úplných začátků, kdy váháš, jestli se do projektu pustit, až k firmě, která má desetitisíce zákazníků. Nevadí, pokud máš už kus cesty za sebou. Obsah je poskládán tak, aby vyhovoval začátečníkům a pokročilejší motivoval k dalšímu studiu.

11 sobot exkluzivního obsahu

Zažiješ jedenáct intenzivních sobot doslova nabitých praktickými informacemi. Podobnost s klasickými školami je minimální, tohle bude 100% nalejvárna, která ti změní život.

Hvězdní řečníci

Podařilo se nám dát dohromady unikátní kombinaci řečníků, která se už možná nebude opakovat. Top esa z oboru českého internetu budeš mít na dosah, je jen na tobě, jak toho využiješ.

Poznej svoje spolužáky

V semestru vás bude 200+. A všichni jste z podobného odvětví. Je to ideální příležitost získat nové kontakty, kamarády, zaměstnance nebo cofoundery.

Získej certifikát

Během celého kurzu budeš plnit online domácí úkoly. Na konci tě čeká test. Za to všechno získáš certifikát. iCollege je tu od roku 2012 a kredibilita certifikátu stále roste. Pracujeme na tom, aby ti vlastnictví certifikátu zvýšilo plat (pokud budeš hledat práci).

Lektoři a hosté


Na iCollege učí a hostují desítky lektorů a úspěšných podnikatelů z českého internetu.

Naši studenti založili nebo vedou tyto společnosti

Cena

Studuješ - 5.490 Kč


6.643 Kč s DPH. Umíme rozdělení na splátky.

Přihlásit

Pracuješ - 10.980 Kč


Cena s DPH: 13.286 Kč.

Přihlásit

Partneři