Lektoři

Lektoři

Lektoři přistupují před studenty s ucelenou látkou, tématem k probrání. Vybíráme je pečlivě, sázíme na ty, kteří doopravdy dělají to, o čem mluví. Chceme, aby vše, co se studenti naučí, bylo okamžitě prakticky použitelné.

 • Jan Suda
  Jan Sudalektor
  Honza rozjížděl internetovou reklamu v ČR v dobách jejích začátků. Zapříčinil zrod a rozšíření několika dodnes masově používaných reklamních formátů, servisoval desítky klientů a agentur. Působil v ARBOmedia nebo Universal McCann, kde od nuly vybudoval oddělení zabývající se digitální reklamou. Po 5 letech u UM přestoupil do nejsilnějšího mediálního uskupení v zemi GroupM, které zahrnuje agentury Maxus, MEC, Mediacom, Mindshare a H1.cz, kde působí jako Interaction Director.
 • Martin Hladík
  Martin Hladíklektor
  ​Martin působí v českém Ness Technologies. Přišel ze společnosti IBM, kde pracoval jako Sector Leader v divizi Global Business Services. Předtím působil v Nessu jako Division Director a dále ve společnostech CGI (Account Manager) a Unicorn (Delivery Manager).
 • Jaroslav Homolka
  Jaroslav Homolkalektor
  Autor nekonvenčního systému vzdělávání #PREDATORCODE, zakladatel gro s.r.o. s více než 18 000 absolventy. Trenér rozvoje osobností, osobní sparring partner top manažerů, externí lektor v programech MBA a MSc. in HRM, externí lektor VŠE, speaker, kouč reprezentantů ČR bojových sportů, motorkář, cestovatel.
 • Adam Zbiejczuk
  Adam ZbiejczukZAKLADATEL, LEKTOR
  Adam se věnuje sociálním sítím od roku 2007, staral se o on-line komunikaci mBank v době jejího vstupu na trh, působil v agenturách Ataxo Czech a H1.cz, je spolumajitelem agentury Infuencer.cz. Nyní má na starosti sociální sítě např. pro BMW a pomáhá projektu ROI Hunter proniknout na polský trh. Založil anglicky psaný web Babel Guide zaměřený na sociální média ve střední a východní Evropě.
 • Jan Vetyška
  Jan Vetyškalektor
  Jan pracuje jako výkonný ředitel Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Jeho úkolem je zajišťovat servis pro subjekty podnikající v ekomerci. Členy Asociace zastupuje směrem k orgánům státní správy, médiím, ale i spotřebitelům. Od ledna 2013 své služby propůjčil ženskému A týmu Dukly Praha, který z pozice trenéra chce dovést k úspěchu ve 2. lize.
 • Jan Tichý
  Jan Tichýlektor
  Jan vede vývojářskou a poradenskou společnost Medio Interactive, předtím působil ve firmách H1.cz a Jyxo. Vede pravidelná veřejná i individuální školení z různých oblastí internetového marketingu. Příležitostně přednáší na různých vysokých školách a konferencích.
 • Michal Bláha
  Michal Bláhalektor
  Michal je podnikatel a poradce pro startupy.  Spoluzakládal a spoluvlastnil český vyhledávač Atlas.cz. Spustil jako první mobilní marketing v ČR. Provozuje a vlastní netradiční cestovatelský deník OnTheRoad.to. Je zakladatelem projektu Doporučím.cz, zcela originální „nesociální“ sítě určené pro rychlé hodnocení firem a služeb ze strany zákazníků s možností zpětné komunikace.
 • Josef Šlerka
  Josef Šlerkalektor
  Josef je zběhlý divadelník, vystudovaný estetik, doktorand informační vědy. Působil též ve společnosti Ataxo, kde byl vedoucím technologické divize Social Insider. V dubnu  2014 koupil Social Insider českým startupem Socialbakers a Josef zde působí jako ředitelem vývoje a výzkumu.
 • Michal Illich
  Michal IllichZAKLADATEL, BOARD, LEKTOR
  Michal je podnikatel (http://wikidi­.com, http://devel.cz, http://zdrojak.cz), mentor a případný investor, zakladatel firmy Jyxo, která kromě vyhledávače vyvinula i Blog.cz, Galerie.cz a původní verzi Sklik.cz. Je majitelem jedné z nejznámějších českých konferencí s mezinárodním přesahem WebExpo.
 • Jana Schiffnerová
  Jana SchiffnerováZAKLADATEL, LEKTOR
  Manažerka a konzultantka s více než desetiletou zkušeností v řízení lidských zdrojů a mnoha realizovanými projekty v oblasti rozvoje a vzdělávání v IT. Aktuálně odpovídá za personální politiku společnosti Ness, s.r.o. v ČR a regionu CEE.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt