Lektoři

Lektoři

Lektoři přistupují před studenty s ucelenou látkou, tématem k probrání. Vybíráme je pečlivě, sázíme na ty, kteří doopravdy dělají to, o čem mluví. Chceme, aby vše, co se studenti naučí, bylo okamžitě prakticky použitelné.

 • Jan Vetyška
  Jan Vetyškalektor
  Jan pracuje jako výkonný ředitel Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Jeho úkolem je zajišťovat servis pro subjekty podnikající v ekomerci. Členy Asociace zastupuje směrem k orgánům státní správy, médiím, ale i spotřebitelům. Od ledna 2013 své služby propůjčil ženskému A týmu Dukly Praha, který z pozice trenéra chce dovést k úspěchu ve 2. lize.
 • Michal Bláha
  Michal Bláhalektor
  Michal je podnikatel a poradce pro startupy.  Spoluzakládal a spoluvlastnil český vyhledávač Atlas.cz. Spustil jako první mobilní marketing v ČR. Provozuje a vlastní netradiční cestovatelský deník OnTheRoad.to. Je zakladatelem projektu Doporučím.cz, zcela originální „nesociální“ sítě určené pro rychlé hodnocení firem a služeb ze strany zákazníků s možností zpětné komunikace.
 • Josef Šlerka
  Josef Šlerkalektor
  Josef je zběhlý divadelník, vystudovaný estetik, doktorand informační vědy. Působil též ve společnosti Ataxo, kde byl vedoucím technologické divize Social Insider. V dubnu  2014 koupil Social Insider českým startupem Socialbakers a Josef zde působí jako ředitelem vývoje a výzkumu.
 • Michal Illich
  Michal IllichZAKLADATEL, BOARD, LEKTOR
  Michal je podnikatel (http://wikidi­.com, http://devel.cz, http://zdrojak.cz), mentor a případný investor, zakladatel firmy Jyxo, která kromě vyhledávače vyvinula i Blog.cz, Galerie.cz a původní verzi Sklik.cz. Je majitelem jedné z nejznámějších českých konferencí s mezinárodním přesahem WebExpo.
 • Jana Schiffnerová
  Jana SchiffnerováZAKLADATEL, LEKTOR
  Manažerka a konzultantka s více než desetiletou zkušeností v řízení lidských zdrojů a mnoha realizovanými projekty v oblasti rozvoje a vzdělávání v IT. Aktuálně odpovídá za personální politiku společnosti Ness, s.r.o. v ČR a regionu CEE.
 • Adam Zbiejczuk
  Adam ZbiejczukZAKLADATEL, LEKTOR
  Adam se věnuje sociálním sítím od roku 2007, staral se o on-line komunikaci mBank v době jejího vstupu na trh, působil v agenturách Ataxo Czech a H1.cz, je spolumajitelem agentury Infuencer.cz. Nyní má na starosti sociální sítě např. pro BMW a pomáhá projektu ROI Hunter proniknout na polský trh. Založil anglicky psaný web Babel Guide zaměřený na sociální média ve střední a východní Evropě.
 • Jan Suda
  Jan Sudalektor
  Honza rozjížděl internetovou reklamu v ČR v dobách jejích začátků. Zapříčinil zrod a rozšíření několika dodnes masově používaných reklamních formátů, servisoval desítky klientů a agentur. Působil v ARBOmedia nebo Universal McCann, kde od nuly vybudoval oddělení zabývající se digitální reklamou. Po 5 letech u UM přestoupil do nejsilnějšího mediálního uskupení v zemi GroupM, které zahrnuje agentury Maxus, MEC, Mediacom, Mindshare a H1.cz, kde působí jako Interaction Director.
 • Jan Tichý
  Jan Tichýlektor
  Jan vede vývojářskou a poradenskou společnost Medio Interactive, předtím působil ve firmách H1.cz a Jyxo. Vede pravidelná veřejná i individuální školení z různých oblastí internetového marketingu. Příležitostně přednáší na různých vysokých školách a konferencích.
 • Martin Hladík
  Martin Hladíklektor
  ​Martin působí v českém Ness Technologies. Přišel ze společnosti IBM, kde pracoval jako Sector Leader v divizi Global Business Services. Předtím působil v Nessu jako Division Director a dále ve společnostech CGI (Account Manager) a Unicorn (Delivery Manager).
 • Jaroslav Homolka
  Jaroslav Homolkalektor
  Autor nekonvenčního systému vzdělávání #PREDATORCODE, zakladatel gro s.r.o. s více než 18 000 absolventy. Trenér rozvoje osobností, osobní sparring partner top manažerů, externí lektor v programech MBA a MSc. in HRM, externí lektor VŠE, speaker, kouč reprezentantů ČR bojových sportů, motorkář, cestovatel.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt