O ICOLLEGE

Co děláme

Úspěšné podnikání není kouzlo, štěstí ani výsledek zázračného talentu. Je to především řemeslo, kterému se lze naučit. iCollege je prakticky zaměřená vzdělávací instituce, která formou jednosemestrálních kursů učí to, co potřebujete pro úspěšné podnikání v jednadvacátém století. Což znamená podnikání na internetu, protože to je základ všeho, ať provozujete zahradnictví, vyrábíte čokoládové pralinky nebo vyvíjíte software.

Máme výborné lektory, jako hosté k nám pokaždé přijdou největší podnikatelské hvězdy českého internetu, seznámíte se s fantastickými spolužáky, pořádně se nadřete a ohromně si to užijete. Naučíte se hodně o byznysu, o technologiích i o sobě. Dostanete se daleko nad úroveň povrchních řečí o startupech. Získáte kontakty na celý život, stanete se součástí komunity těch, kteří něco dokážou.

0
ODUČENÝCH HODIN
0
ABSOLVENTŮ
0
LEKTORŮ A HOSTŮ
0
DISKUZÍ U KÁVY

Jak to děláme

Vzdělání není zadarmo

Vzdělání není zadarmo

Nejde teď jen o poplatek za školné, ale hlavně o to, že iCollege si nepřijdete odsedět: musíte pracovat na vlastním projektu a ten na konci programu také obhájit.

  Zkušenosti nejlepších

  Zkušenosti nejlepších

  Lektory jsme vybírali mezi těmi nejzajímavějšími osobnostmi českého internetu. Jsou to lidé, kteří mají co říct, budou se vám úzce věnovat a podělí se o svoje know-how.

   Zaměřeno na podnikání na internetu

   Zaměřeno na podnikání na internetu

   Výukový program rozložený do třech měsíců má praktický cíl: rozšířit vám obzory v oblasti online podnikání z mnoha úhlů pohledu, ale vždy k věci, bez prázdného tlachání, s konkrétním přínosem.

    Velký cíl

    Velký cíl

    Věříme, že se iCollege brzy stane místem, ve kterém se bude dařit novým projektům. Zkušení podnikatelé zde najdou nové talenty a společně pomohou české internetové komunitě v jejím rozvoji.

     2012

     Zakládáme obecně prospěšnou společnost, připravujeme studijní program. Během léta běží první přijímací řízení. Běh “Podzim 2012″ je prvním semestrem iCollege.

     2013

     V roce 2013 běží dva (jarní i podzimní) běhy iCollege. Ladíme obsah a formu. Přesouváme výukové prostory z VŠE do Akademie věd.

     2014

     V roce 2014 kromě dvou základních běhů otevíráme i pokračovací kurz #NextLevel. Zakládáme Advisory board. Vracíme výuku zpět na půdu VŠE.

     2017

     Probíhá nadupaný jarní běh. Připravujeme přijímací řízení pro běh Podzim 2015.

     Zakladatelé

     • Adam Zbiejczuk
      Adam ZbiejczukZAKLADATEL, LEKTOR
     • Petr Krajíček
      Petr Krajíčekzakladatel, lektor
     • Jan Barta
      Jan Bartazakladatel, host
      • Michal Illich
       Michal IllichZAKLADATEL, BOARD, LEKTOR

      Více o studijním programu?

      Contact Us

      We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

      Not readable? Change text. captcha txt