Realizační tým

Realizační tým

Realizační tým se stará o každodenní činnost iCollege. Řeší organizační a obsahovou stránku věci — plus všechno, co nastane a je potřeba se s tím vypořádat. A to převážně s úsměvem…

 • Jana Svobodová
  Jana Svobodovárealizace
  Jana se věnuje content a community managementu na sociálních sítích. Vystudovala obor Mezinárodní obchod na VŠE, je spoluzakladatelkou social media agentury Ideappeal a internetového obchodu Milujito.cz. Mimo to se angažuje v neziskovém sektoru a ráda digitálně nomádí.
 • Petr Koubský
  Petr Koubskýzakladatel, board, lektor
  Ředitel iCollege. Pracoval jako programátor, byl spoluzakladatelem a šéfredaktorem Softwarových novin a časopisu Inside. Pořádá odborné konference, učí na KIT VŠE a na FF UK, vydává online časopis 067.
 • Petr Krajíček
  Petr Krajíčekzakladatel, lektor
  Konzultant s 20letou manažerskou praxí v oblasti IT – dlouhou dobu provozní ředitel společnosti Logos, poté na pozici CFO v Elephant Orchestra, nyní pracuje jako Business konzultant v oblasti investic a finančního řízení a vede vlastní společnost FirmCare.
 • Iva Kuchařová
  Iva Kuchařovárealizace
  Iva má zkušenosti s péčí o zákazníky, obchodem a řízením lidských zdrojů v telco a IT společnostech. Je spolumajitelkou eventové agentury Party Angels, autorkou knihy Jak jsem jela do pralesa a amatérskou herečkou.  
 • Kristýna Martincová
  Kristýna Martincovárealizace
  Kristýna vystudovala VŠE v Praze a School of Management na St. Petersburg State University. Má zkušenosti s recruitmentem a řízením celého HR ve společnostech SkySelect a Elephant Orchestra. V současné době se plně věnuje aktivitám kolem iCollege.
 • Olda Neuberger
  Olda Neubergerzakladatel, board, lektor
  Od mladí mě staví internetové služby, které propojují lidi. Seznamoval již 5 miliónů lidí. Nejdříve na Líbímseti.cz a teď globálně na Ilikeyou.com. Spoluzaložil iCollege.cz a podílí se na jejím každodenním chodu.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt