Zakladatelé

Internetovou vzdělávací o.p.s. založilo deset osob. S prvotní myšlenkou přišel v roce 2011 Jan Barta, kolem něj se utvořila pracovní skupina, jejíž práce se završila startem iCollege.

 • Adam Zbiejczuk
  Adam ZbiejczukZAKLADATEL, LEKTOR
  Adam se věnuje sociálním sítím od roku 2007, staral se o on-line komunikaci mBank v době jejího vstupu na trh, působil v agenturách Ataxo Czech a H1.cz, je spolumajitelem agentury Infuencer.cz. Nyní má na starosti sociální sítě např. pro BMW a pomáhá projektu ROI Hunter proniknout na polský trh. Založil anglicky psaný web Babel Guide zaměřený na sociální média ve střední a východní Evropě.
 • Petr Krajíček
  Petr Krajíčekzakladatel, lektor
  Konzultant s 20letou manažerskou praxí v oblasti IT – dlouhou dobu provozní ředitel společnosti Logos, poté na pozici CFO v Elephant Orchestra, nyní pracuje jako Business konzultant v oblasti investic a finančního řízení a vede vlastní společnost FirmCare.
 • Jan Barta
  Jan Bartazakladatel, host
  Investor, podnikatel a ikona českého internetového businessu. Vlastní jedno z největších doménových portfolií na světě. Působí jako partner ve společnosti ePojištění.cz a je zapojen do řady start-upů.
  • Petr Koubský
   Petr Koubskýzakladatel, board, lektor
   Ředitel iCollege. Pracoval jako programátor, byl spoluzakladatelem a šéfredaktorem Softwarových novin a časopisu Inside. Pořádá odborné konference, učí na KIT VŠE a na FF UK, vydává online časopis 067.
  • Tomáš Nielsen
   Tomáš NielsenZAKLADATEL, LEKTOR
   Tomáš je právník se zaměřením na ICT, autorské a mediální právo a obchodní transakce. Je partnerem kanceláře Nielsen Meinl, dříve působil jako ředitel rozvoje TUESDAY Business Network a partner kanceláře Rowan Legal.
  • Ondřej Bartoš
   Ondřej Bartošzakladatel, board, host
   Úspěšný podnikatel, konzultant, venture kapitalista, soukromý investor v pořadu Den D, spoluzakladatel firmy na vývoj internetových aplikací, podnikatelského inkubátoru, firmy na mobilní a tradiční marketing, zakladatel firmy Credo Ventures.
  • Olda Neuberger
   Olda Neubergerzakladatel, board, lektor
   Od mladí mě staví internetové služby, které propojují lidi. Seznamoval již 5 miliónů lidí. Nejdříve na Líbímseti.cz a teď globálně na Ilikeyou.com. Spoluzaložil iCollege.cz a podílí se na jejím každodenním chodu.
  • Nikola Rafaj
   Nikola RafajZAKLADATEL
   Nikola působil jako ředitel APEK a TUESDAY Business Network, spoluzakladatel a organizátor TEDxPrague a TEDxLiberec, vedl business akcelerátor TechSquare či StartupYardu a organizuje soutěž Startup roku.
  • Jana Schiffnerová
   Jana SchiffnerováZAKLADATEL, LEKTOR
   Manažerka a konzultantka s více než desetiletou zkušeností v řízení lidských zdrojů a mnoha realizovanými projekty v oblasti rozvoje a vzdělávání v IT. Aktuálně odpovídá za personální politiku společnosti Ness, s.r.o. v ČR a regionu CEE.
  • Michal Illich
   Michal IllichZAKLADATEL, BOARD, LEKTOR
   Michal je podnikatel (http://wikidi­.com, http://devel.cz, http://zdrojak.cz), mentor a případný investor, zakladatel firmy Jyxo, která kromě vyhledávače vyvinula i Blog.cz, Galerie.cz a původní verzi Sklik.cz. Je majitelem jedné z nejznámějších českých konferencí s mezinárodním přesahem WebExpo.
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt