Zakladatelé

Internetovou vzdělávací o.p.s. založilo deset osob. S prvotní myšlenkou přišel v roce 2011 Jan Barta, kolem něj se utvořila pracovní skupina, jejíž práce se završila startem iCollege.

 • Jana Schiffnerová
  Jana SchiffnerováZAKLADATEL, LEKTOR
  Manažerka a konzultantka s více než desetiletou zkušeností v řízení lidských zdrojů a mnoha realizovanými projekty v oblasti rozvoje a vzdělávání v IT. Aktuálně odpovídá za personální politiku společnosti Ness, s.r.o. v ČR a regionu CEE.
 • Olda Neuberger
  Olda Neubergerzakladatel, board, lektor
  Od mladí mě staví internetové služby, které propojují lidi. Seznamoval již 5 miliónů lidí. Nejdříve na Líbímseti.cz a teď globálně na Ilikeyou.com. Spoluzaložil iCollege.cz a podílí se na jejím každodenním chodu.
 • Tomáš Nielsen
  Tomáš NielsenZAKLADATEL, LEKTOR
  Tomáš je právník se zaměřením na ICT, autorské a mediální právo a obchodní transakce. Je partnerem kanceláře Nielsen Meinl, dříve působil jako ředitel rozvoje TUESDAY Business Network a partner kanceláře Rowan Legal.
 • Jan Barta
  Jan Bartazakladatel, host
  Investor, podnikatel a ikona českého internetového businessu. Vlastní jedno z největších doménových portfolií na světě. Působí jako partner ve společnosti ePojištění.cz a je zapojen do řady start-upů.
  • Petr Krajíček
   Petr Krajíčekzakladatel, lektor
   Konzultant s 20letou manažerskou praxí v oblasti IT – dlouhou dobu provozní ředitel společnosti Logos, poté na pozici CFO v Elephant Orchestra, nyní pracuje jako Business konzultant v oblasti investic a finančního řízení a vede vlastní společnost FirmCare.
  • Petr Koubský
   Petr Koubskýzakladatel, board, lektor
   Ředitel iCollege. Pracoval jako programátor, byl spoluzakladatelem a šéfredaktorem Softwarových novin a časopisu Inside. Pořádá odborné konference, učí na KIT VŠE a na FF UK, vydává online časopis 067.
  • Nikola Rafaj
   Nikola RafajZAKLADATEL
   Nikola působil jako ředitel APEK a TUESDAY Business Network, spoluzakladatel a organizátor TEDxPrague a TEDxLiberec, vedl business akcelerátor TechSquare či StartupYardu a organizuje soutěž Startup roku.
  • Adam Zbiejczuk
   Adam ZbiejczukZAKLADATEL, LEKTOR
   Adam se věnuje sociálním sítím od roku 2007, staral se o on-line komunikaci mBank v době jejího vstupu na trh, působil v agenturách Ataxo Czech a H1.cz, je spolumajitelem agentury Infuencer.cz. Nyní má na starosti sociální sítě např. pro BMW a pomáhá projektu ROI Hunter proniknout na polský trh. Založil anglicky psaný web Babel Guide zaměřený na sociální média ve střední a východní Evropě.
  • Ondřej Bartoš
   Ondřej Bartošzakladatel, board, host
   Úspěšný podnikatel, konzultant, venture kapitalista, soukromý investor v pořadu Den D, spoluzakladatel firmy na vývoj internetových aplikací, podnikatelského inkubátoru, firmy na mobilní a tradiční marketing, zakladatel firmy Credo Ventures.
  • Michal Illich
   Michal IllichZAKLADATEL, BOARD, LEKTOR
   Michal je podnikatel (http://wikidi­.com, http://devel.cz, http://zdrojak.cz), mentor a případný investor, zakladatel firmy Jyxo, která kromě vyhledávače vyvinula i Blog.cz, Galerie.cz a původní verzi Sklik.cz. Je majitelem jedné z nejznámějších českých konferencí s mezinárodním přesahem WebExpo.
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search